تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - مصداق بارز خیانت
مصداق بارز خیانت
ارسال در تاریخ دوشنبه 5 خرداد 1393 توسط بسیج اسلام

امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) روز گذشته در دیدار رئیس‌ و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش عده‌ای برای تئوریزه‌ کردن «تفکر سازش و تسلیم»، خاطرنشان کردند: «کسانی که می‌خواهند سازش و تسلیم در برابر زورگویان را ترویج و نظام اسلام را متهم به جنگ‌طلبی کنند، در واقع مرتکب خیانت می‌شوند.» ( بقیه در ادامه مطلب )

رفتار ستیزه‌جویانه استکبار با انقلاب اسلامی سبب شد تا بخش مهمی از زیست و حیات انقلاب و تمامی اهداف و آرمان‌هایش به مبارزه با استکبار پیوند بخورد. در چنین وضعیتی که نقش اصلی در شکل‌گیری آن، به عهده استکبار است، پروراندن و ترویج «تفکر سازش و تسلیم» یعنی معامله با موجودیت انقلاب اسلامی به مفهومی که استکبار آن را برنمی‌تابد؛ که قطعاً چنین اقدامی خیانت است.

استکبار از ابتدای انقلاب، آن را دشمن قطعی تلقی کرد و تمام اقداماتش علیه انقلاب، براندازانه بود؛ یعنی اگر انقلاب به مقابله با آن اقدامات برنمی‌خاست، نابود می‌شد. به عبارت دیگر، حیات انقلاب که در گرو بازسازی درون و برون کشور و سر و سامان دادن به اوضاع درهم ریخته آن و رسیدگی به امور ازهم‌گسیخته مردم و معرفی اهداف و آرمان‌ها و برقراری ارتباط تعاملی با سایر ملت‌ها بود، با رفتار خصمانه استکبار به مبارزه با آن پیوند خورد؛ یعنی استکبار سفیهانه دست به کاری زد که حیات انقلاب ایران را به مبارزه با خودش (استکبار) گره زد. بقای انقلاب اسلامی بر اصول و حرکت در مسیر اهداف و‌ آرمان‌هایش بیانگر ناکامی استکبار در شکست و براندازی انقلاب اسلامی است. طی سال‌های طولانی تعامل خصمانه بین استکبار و ایران، آن‌ها روش‌های گوناگونی را برای ضربه‌زدن به انقلاب به کار گرفتند که یکی از آن‌ روش‌ها، کوک کردن سازهایی در داخل با نغمه «سازش و تسلیم» بود که هر از گاهی نمود پیدا می‌کرد. آن‌هایی که آگاهانه این ساز بدنوا را به صدا در آورده‌اند، رابطه‌شان با استکبار معلوم است و از نتیجه کار خود، در صورت موفقیت نیز مطلعند؛ اما آن‌هایی که از اصل ماجرا بی‌خبرند و نوای این ساز به گوششان خوش نشسته، باید بدانند قوت گرفتن تفکر آلوده و مسموم «سازش و تسلیم» که تلاش می‌شود آن را کاملاً بهداشتی و گوش‌نواز عرضه کنند، به سبب پیامدهای خطرناک و خسارت‌بار آن، قطعاً خیانت است؛ زیرا کمک آشکار به دشمن و ضربه علنی به انقلاب اسلامی و در نهایت، خدمت همه‌جانبه به دشمن است.
طبقه بندی: علمدار بصیرت، 
برچسب ها: امام خامنه ای، سازش، تسلیم، استكبار، انقلاب اسلامی، تئوریزه،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg