تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - غیبت معنادار برائتی های لندن نشین در میدان دفاع از شیعه در عراق
غیبت معنادار برائتی های لندن نشین در میدان دفاع از شیعه در عراق
ارسال در تاریخ یکشنبه 1 تیر 1393 توسط بسیج اسلام

در حالی که حتی اهل سنت هم اعلام جهاد کرده، آیت الله سیستانی حکم جهاد کفایی صادر نموده اند و علمای شیعه لباس رزم بر تن کرده اند، چرا این آقایان مدعی دوستی سید الشهدا که تریبون ها و شبکه های ماهواره ای و پول های هنگفت دارند و ادعایشان گوش فلک را کر کرده است، گوشه ای نشسته و لب به دعا بیانیه صادر می کنند؟ آیا این حرکت در این شرایط بسیار مضحک و البته قابل تامل نیست؟

بعضی در تاریخ اسلام مانند خلیفه دوم معروف به خشونت هستند اما با این وجود هیچ گاه در جنگ ها و جهاد ها در تاریخ نام و نشان و چهره بارز و چشمگیری از آنها دیده نمی شود؛ از آن طرف  علی علیه السلام که می گفتند چون زیاد شوخی می کند به درد حکومت نمی خورد و نیز در موضع برخورد با یتیمان ،آنطور متواضعانه با آن ها بازی می کرد،همین علی جنگاور معروف سپاه اسلام است که لا فتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار. ( بقیه در ادامه مطلب )

پس درجه پیرو بودن ،ولایتی بودن و شیعه بودن تنها در میدان عمل و امتحان و جانبازی برای الله و اولیاء او خود را نشان می دهد و این در حالی است که در زمانه ما کسانی که علیرغم حکم علی گونه ی امام خامنه ای بر وحدت مسلمین و حرمت اهانت به مقدسات مذاهب اسلامی، در هفته وحدت ،نعره برائت سر می دهند و هم با وجود فتوای ایشان مبنی بر حرمت قمه زنی، نمایش خونین و وهن آلود قمه زنی را در ادعای ولایتی بودن و حسینی بودن به راه می اندازند همین ها در میدان عملی برائت و جهاد غایب و ساکتند.

جایی که مزدورانی از تبار آل امیه و دشمنان خونی علی، شیعیان او را سر می برند و شهر ها و سرزمین آنها را به خاک و خون می کشند و حرم آل الله و کربلای حسینی که قلب تپنده و رگ حیات شیعه هستند را مورد تعدی و تهدید قرار می دهند.

 از شگفتی های روزگار همین است که همانطور که اسلام آل سعود با دشمنان اسلام و پیامبر بزرگ آن ناسازگاری ندارد و با دوستی با اسرائیل می سازد، همینطور شیعه بودن این افراد نیز با دشمنی دشمنان خونخوار شیعه در عمل و سیاست ،سر ناسازگاری ندارد.

در حالی که حتی اهل سنت هم اعلام جهاد کرده، آیت الله سیستانی حکم جهاد کفایی صادر نموده اند(+) و علمای شیعه لباس رزم بر تن کرده اند(+ +)، چرا این آقایان مدعی دوستی سید الشهدا که تریبون ها و شبکه های ماهواره ای و پول های هنگفت دارند و ادعایشان گوش فلک را کر کرده است، گوشه ای نشسته و لب به دعا بیانیه صادر می کنند؟ آیا این حرکت در این شرایط بسیار مضحک و البته قابل تامل نیست؟

آری باید گفت پول و حمایتی که از طرف انگلیس و مستکبرین باشد فقط صرف جبهه تفرقه افکنی بین مسلمین می شود و شکمی که از این پول ها پر شود دیگر غیرت دفاع از حرم آل لله را از دست می دهد که بی شک این اسلام آمریکایی و این شیعه انگلیسی هیچگونه مخالفتی با موالید کثیف وهابیت ملعون نخواهد داشت.

 

پی نوشت:

1-فخر رازی از بزرگترین علمای تاریخ اهل سنت در باره فرار عمر و عثمان در جنگ احد می‌نویسد :از فرار كنندگان (در جنگ احد) عمر بود ؛ ولی او از نخستین فرار كنندگان نبود و زیاد دور نرفته بود ؛ بلكه بر بالای كوه ثابت ماند تا پیامبر صلی الله علیه و آله به آن‌جا آمد.(تفسیر الرازی ، الرازی ، ج 9 ، ص 50 )

حتی یك روایت از كتاب‌های اهل سنت در باره شجاعت و جنگاوری‌های عمر در میدان جنگ نیامده است.اما وقتی در برابر زنان ، پیر مردان و مسلمانان عادی قرار می‌گرفت بسیار خشن و شجاع می‌شد: "عمر در میان صفوف زنان حركت می‌كرد، بوی خوشی از سر یكی از زنان استشمام كرد ، گفت : اگر بدانم كه بوی خوش از سر كدامیك از شما است ، فلان و فلان می‌كنم شما باید بوی خوش را برای همسرانتان استفاده كنید..راوی می‌گوید : به من خبر دادند زنی كه بوی خوش استفاده كرده بود ، از ترس عمر شلوارش را خیس كرده بود" (المصنف ، عبد الرزاق الصنعانی ، ج 4 ، ص 373 374، ح8117 ) "عمر ، زن حامله‌ای را خواست تا از وی در باره مسأله‌ای سؤال كند ، آن زن از ترس هیبت عمر فرزندش را سقط كرد" .(شرح نهج البلاغة ، ابن أبی الحدید ، ج 1 ، ص 174)

نویسنده : حجت الاسلام حسین ابراهیمی
طبقه بندی: تحلیل و نقد، 
برچسب ها: فرقه شیرازی، لندن نشین ها، برائت، داعش، ذبح شیعیان، وحدت،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg