تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - برائت از شعارهای انحرافی فتنه گران
برائت از شعارهای انحرافی فتنه گران
ارسال در تاریخ چهارشنبه 1 مرداد 1393 توسط بسیج اسلام

هنوز خاطرات ایام تلخ سال 88، بالاخص در روز قدس از اذهان عمومی ملت ایران فراموش نشده است. در آن سال فتنه‌گران تلاش کردند تا با حاشیه‌سازی خود، حضور میلیونی ملت در راهپیمایی روز قدس را تحت‌الشعاع قرار دهند. جمع چندصد نفره فتنه‌گران که گویا فراموش کرده بودند در ماه رمضان قرار دارند, با بطری‌های آب به راهپیمایی آمده بودند! و با جسارت تمام شعار می‌دادند: «نه غزه, نه لبنان, فقط فلات ایران»!  حاشیه‌سازان بی‌آبرو! همچنین به جای همراهی با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»‌ی ملت ایران، فریاد «مرگ بر روسیه» و «مرگ بر چین» سر دادند تا خط خود را از خط ملت ایران به آشکارا جدا سازند. ( بقیه در ادامه مطلب )

این حاشیه‌سازی البته بلافاصله مورد استقبال رسانه‌ای آمریکایی و اسرائیلی قرار گرفت و البته به خوبی ماهیت ضدانقلابی و نفاق‌گونه‌ی آن را برای ملت ایران عیان ساخت و این ننگ بر پیشانی فتنه‌گران و اصحاب و حامیان آن باقی ماند.

در همان زمان انتظار ملت انقلابی ایران آن بود که برخی مدعیان خط امام که متاسفانه از جریان فتنه سبز  حمایت می‌کردند در برابر این شعارهای انحرافی ایستادگی کرده و اعلام برائت نمایند، اما کور شدن چشم حقیقت‌بین آنان و ترجیح منافع جناحی بر منافع ملی و اصول و آرمان‌های خط امام و انقلاب اسلامی موجب شد تا سکوت اختیار کرده و بی‌تفاوت از کنار این انحراف بگذرند!

اما بعد از گذشته 5 سال، آنچه توجهات را به خود جلب کرده است، اظهارات دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) است که با محکوم کردن کشتار مردم غزه از سوی رژیم صهیونیستی، انتساب شعار "نه غزه، نه لبنان" به اصلاح‌طلبان را «یک دروغ شاخدار» دانست!

حجت‌الا‌سلام سیدهادی خامنه‌ای در مراسم شب بیست و سوم ماه رمضان در حسینیه دارالزهرا(س)، گفت: امروز شاهدیم که دنیای اسلام با بلیه بسیار بزرگی روبروست و من تاکید دارم که همه ما با سهم‌های مختلف در مشکلات امروز جهان اسلام سهیم هستیم.

وی با تاکید بر لزوم محکوم کردن فجایع غزه گفت: «عده‌ای گفتند فلان جریان وابسته به اصلاحات شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" سر داده است. این یک دروغ شاخدار است زیرا هیچ‌کس از وابستگان به اصلاحات و کسانی که به مردم و انقلاب ایمان دارند، چنین عقیده‌ای ندارند... این دروغی است که به اصلاح‌طلبان بسته‌اند مثل همه حرف‌های دیگری که زده‌اند و ما باید با اظهاراتمان، با بیانیه‌ها و ابزارهایی که در اختیار داریم این دروغ را تکذیب کنیم، به مظلومان کمک کنیم و نشان دهیم آنچه که برخی مغرضان می‌گویند، دروغ است.»

 

او با تاکید بر ضرورت حمایت از مردم غزه، گفت:‌ «ما باید از چند بابت از مردم غزه حمایت کنیم؛ یکی وابستگی انسانی است به این معنا که سرنوشت همه ما به هم متصل است و دیگر این که امنیت ما از امنیت مردم فلسطین جدا نیست.»

انتشار چنین خبری بدون شک از چند جهت دارای اهمیت است:

1- اینکه فردی چون آقای سیدهادی خامنه‌ای بعد از 5 سال مجددا در دفاع از ملت مظلوم غزه و ضرورت مبارزه با رژیم صهیونیستی سخن می‌گوید، اقدام مثبتی است که باید آن را به فال نیک گرفت و از آن استقبال نمود. واقعیت آن است که انتظار از همه نیروهایی که ادعای پیروی از خط امام(ره) را دارند آن بوده که در مسیر حمایت از آرمان‌های مسلم انقلاب اسلامی - که از جمله آنان دفاع از ملت مظلوم فلسطین است - ثابت قدم باشند.

2- اما گلایه جدی ملت ایران از اصلاح طلبان مدعی خط امام آن است که چرا در زمانی که باید حرف حق را زده و در برابر انحرافات ایجاد شده توسط منسوبین به این جریان بایستند، سکوت اختیار کرده و با سکوتشان موید آن شعارهایی شدند که توسط رسانه‌های صهیونیستی بر زبان فتنه‌گران گذاشته شده بود!

3- نکته دیگر آنکه تکذیب حوادث روز قدس سال 88 و آنچه که توسط دهها رسانه داخلی و خارجی ثبت شده، جز فرافکنی و چون کبک سر بر برف فرو بردن تاویلی نخواهد داشت. لذا بهتر است این افراد بجای انکار حقیقت از ملت ایران عذرخواهی کرده و به خاطر خطاها و جرائمشان و حتی سکوت بی‌محلشان طلب عفو نمایند.

4- البته از منظری دیگر و با نوعی نگاه که بر خطاپوشی تاکید دارد، می‌توان همین تکذیب را نیز نوعی برائت از شعارهای انحرافی روز قدس 88 دانست که توسط دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) به نمایندگی از بخشی از اصلاح‌طلبان بر زبان آمده است! این عذرخواهی و برائت هرچند خیلی دیر! و هرچند غیرمستقیم! صورت پذیرفته است، اما آن را می‌توان سرآغاز اعتراف به خطاهایی دانست که اصلاح طلبان و فتنه‌گران همچنان به ملت ایران بدهکارند! امید آنکه این برائت‌ها و عذرخواهی‌ها در قبال همه اقدامات ناصواب در سال 88 ادامه یابد تا شاید بخشی از آبروی از دست رفته این جریان سیاسی نزد ملت ترمیم گردد!
طبقه بندی: تحلیل و نقد، 
برچسب ها: روز قدس، هادی خامنه ای، اصلاح طلبان در روز قدس، فتنه گران روز قدس، جانم فدای ایران،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg