تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - کودکان و مادران، قهرمانان جنگ ظالمانه
کودکان و مادران، قهرمانان جنگ ظالمانه
ارسال در تاریخ شنبه 11 مرداد 1393 توسط بسیج اسلام

زمانی که در جنگ نابرابر صهیونیست‌ها با غزه قهرمان، تعداد شهدا به بیش از ۱۶۰۰ نفر و تعداد مجروحان به حدود نه هزار نفر می‌رسد، معلوم می‌شود جرم و جنایت صهیونیست‌ها آنچنان اوج گرفته که اعداد هم در غزه قهرمان، رنگ خون گرفته‌اند؛ ‍۱۰۰ شهید، ۲۰۰ مجروح؛ ۳۰۰ شهید، ۸۰۰ مجروح؛ ۵۰۰ شهید، ۱۲۰۰ مجروح و... هیچ‌کس نمی‌داند سیر صعودی این اعداد خونین تا کجا ادامه پیدا می‌کند؛ اما همه جهانیان، همه انسان‌ها که به واسطه جنایات صهیونیست‌ها از انسان بودنشان عرق شرم بر چهره دارند، نیک دریافته‌اند جنایات صهیونیست‌ها در غزه، جنایات ‌آن‌ها در صبرا و شتیلا، دیر یاسین، کفر قاسم، قانا و... را به حاشیه تاریخ رانده و چنگال‌ها و دندان‌‌های خونین نتانیاهو، نخست‌وزیر جنون زده جنایتکاران صهیونیست، روی چنگیز، آتیلا، هیتلر و... را سفید کرده است. ( بقیه در ادامه مطلب )

همه جهانیان فهمیده‌اند اگر صهیونیست‌ها پس از بمباران کودکان مشغول بازی در پارک و به خاک و خون غلتیدنشان، در سرزمین‌های اشغالی به جشن و پایکوبی می‌پردازند، این تظاهر به شادمانی برای پوشاندن ترسی است که از شهادت این کودکان مظلوم به دل ‌قسی و سیاهشان هجوم آورده است. امروز کودکان و مادران فلسطینی‌ در جهاد با صهیونیست‌ها، از مبارزان حماس و جهاد اسلامی و موشک‌هایشان سبقت گرفته‌اند و با دریده‌ شدن قلب‌ها و سرهای کوچکشان آنچنان ارکان موجودیت رژیم سفاک صهیونیستی را سست می‌کنند که از هیچ موشک و رزمنده‌ای برنمی‌آید. این کودکان و مادران به دست کثیف و پلید صهیونیست‌ها و حامیان غربی و عربی‌ آن‌ها به خاک و خون می‌غلتند تا سنت جاری الهی یعنی «نابودی ظالمان» هر چه سریع‌تر تحقق یابد: «فکأین من قریه اهلکناها و هی ظالمه» چه قریه‌های فراوانی را که اهالی آن ظالم بودند، نابود کردیم. «هل یهلک الا القوم الظالمون»، آیا به غیر از ظالمان به هلاکت می‌رسند؟ «ولاتخاطبنی فی‌ الذین ظلموا انهم مغرقون» درباره کسانی که ظلم کردند با من سخن مگو، آنان غرق شده (نابود شده) هستند. «فویل للذین ظلموا من عذاب یوم الیم» وای از عذاب روز دردناک بر ظالمان.

اگر این جنایتکاران ظالم می‌پندارند با حمایت از یکدیگر می‌توانند یک ملت را نابود کنند، تصور باطلی دارند؛ زیرا حقیقت آن است که خدا می‌فرماید‌: «و ما للظالمین من انصار» ظالمان یاور ندارند. «والظالمون ما لهم من ولی و لانصیر» ظالمان یار و یاوری ندارند.

اما آنچه که در روزهای آتش و خون می‌تواند پشتوانه جهاد مردم غزه و مرهم دردها و زخم‌های آن‌ها باشد، این وعده حتمی الهی است: «ان یکن منکم عشرون صابرون یغلبوا مأتین» اگر بیست نفر صابر در میدان جنگ باشید، بر دویست نفر پیروز می‌شوید. خداوند در کنار این وعده صبورانه که جبران‌کننده ضعف و کمیت است، با بیان این آیه به آن‌ها اجازه پیکار پیروزمندانه داده است: «اذن للذین یقاتلون بانهم ظلموا و ان الله علی نصرهم لقدیر» به کسانی که ظالمانه به آن‌ها جنگ می‌شود، اجازه پیکار داده شده است و خدا بر یاری آن‌ها قادر است. همه این آیات الهی نوید‌دهنده فرجام روشن جنگی است که مسببان و عاملان آن با افزایش جنایت لحظه‌به‌لحظه بیشتر در باتلاق هلاک‌کننده آن فرو می‌روند. اگر با معیارهای قرآنی به این جنگ ظالمانه نگاه شود، شکوفه‌های پیروزی که از زیر لخته‌های خون کودکان غزه در حال برآمدن است، دیده می‌شود. تا پیروزی و به زانو در آمدن خصم خبیث، ‌اندکی دیگر صبر مجاهدانه لازم است. ان‌شاء‌الله
طبقه بندی: تحلیل و نقد، 
برچسب ها: جنگ غزةرژیم كودك كش، مقاومت، اسرائیل، هیتلر، نتانیاهو، حماس، جهاد اسلامی،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg