تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - تبعیض در برخورد با دانه درشت ها و بی پشتوانه ها
تبعیض در برخورد با دانه درشت ها و بی پشتوانه ها
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 تیر 1396 توسط بسیج اسلام
خبر شلاق خوردن دوباره ی منصور نظری ما را یاد برخورد دستگاه قضایی با افرادی انداخت که از پشتوانه و حامیانی برخوردار هستند که روند قضایی را مختل می کنند.

#منصور_نظری
#مهدی_هاشمی

منصور نظری شاعر انقلابی و از شعرای مدافعین حرم در جریان رسیدگی به یک شکایت شخصی خود متوجه فساد برخی از قضات رشوه خوار در شهرکرد میشود با پیگیری های بیشتر متوجه میشود که فساد اینها بیش از رشوه خواری است و با ارتباط گیری با برخی از مال باختگان اسناد و مدارکی از قاچاق زمینخواری، ساخت و ساز غیر مجاز و .... تهیه و برای دادسرای کارکنان دولت ارسال میکند که منجر به صدور کیفرخواست علیه قضات فاسد میشود اما با فشار، بازپرس مربوطه تبعید وپرونده بسته میشود.

 نظری مدارک را به دفتر اژه ای تحویل میدهد اما متاسفانه تمام مدارک به علاوه مشخصات نظری برای شهرکرد ارسال میشود آنها هم متوجه میشوند که تمامی اختلالات از ناحیه چه شخصی بوده و در نهایت نظری را به جرم ذینفع نبودن در پرونده و دخالت در امر غیر و نشر اکاذیب به یکسال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم کردن پس از اجرای حکم شلاق و و طی 8 ماه از محکومیتش ماه گذشته مرخصی منتهی به آزادی گرفت.

 اما دیروز بخاطر تاخیر چند روزه در مرخصی آخرش به زندان مجددا به 20 ضربه شلاق محکوم شد و همان روز حکم اجرا شد. ایشان که بازدداشت شدنش به کلی مورد سوال و محل اشکال بوده با چنین سختی هایی که طبق قانون نیز است مواجه می شود. (قابل ذکر است که هنوز به درخواست اعمال ماده 477 ایشان پاسخ داده نشده است)
با این اوصاف از طرفی چند وقت پیش مشاهده کردیم که مرخصی مهدی هاشمی به دلیل رودربایستی قوه قضاییه تمدید شد و اتفاق خاصی هم نیفتاد!!

این تفاوت بین #دانه_درشت_ها و افرادی است که #بدون_پشتوانه یک تنه با فساد درون قوه قضاییه مبارزه می کنند.برچسب ها: دانه_درشت_ها، بدون_پشتوانه،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg