تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - بازیهای_رایانه ای و تخریب_اعتقادی
بازیهای_رایانه ای و تخریب_اعتقادی
ارسال در تاریخ سه شنبه 10 مرداد 1396 توسط بسیج اسلام
انتخاب_بازی_برتر
آسیب_شناسی_بازیها_عمومی

 آخر الزمان اسطوره ای

 در آخرالزمان اسطورهای، یك ضد منجی از دل افسانه ها و اسطوره های باستانی پا به دنیای ما گذاشته، قصد نابودی بشر را دارد كه در این حال، یك منجی آگاه به دنیای اسطوره ها و مجهز به جادو و سحر، ظهورمیكند و به مباره با این دشمنان میپردازد؛

 مثًلا در بازی "نفرین شدگان"، شما به عنوان یك منجی و در نقش یك دختر یا پسر 15 ساله ی كشاورز ، بازی را آغاز میكنید. در این بازی، متجاوزان كراگ، به فرمان یك موجود اهریمنی، در جست وجوی جادو و سحرهایی برای حكمرانی بر تمام دنیا هستند.

 یكی دیگر از ایده های حاكم بر بازیهای رایانهای ، جنگ هسته ای است كه از آن به عنوان آرماگدون یا نبرد نهایی حق علیه باطل یاد میشود كه استفاده از سلاح اتمی درآن، قابل پیشگیری نیست و ظهور حضرت مسیح، بدون وقوع این حادثه، ممكن نیست.

 مثلا، شما در بازی "مأمور مخفی 2" ،در نقش یك جاسوس خبره(كیت آرچر) ظاهر می شوید كه باید از وقوع جنگ هسته ای و نابودی نسل بشر توسط تروریست ها جلوگیری كنید.

 آخر الزمان دینی

 در میان آخرالزمان های مختلف، آخرالزمان دینی، مورد توجه خاصی قرار گرفته است. در این آخرالزمان، انسان های شیطان صفت در قالب گروه های تروریستی و... قصد به دست گرفتن قدرت و نابودی تمامی عناصر پاك و خدایی را دارند و شما به عنوان منجی و در نقش جاسوس خبره و باایمان و یا سربازان ماهرو معتقد (عمدتاً سربازانی از ارتش آمریكا و انگلیس) به عنوان پلیس صلح جهانی ظاهر شده، به مبارزه با دشمنان بشریت میپردازید.

 بازی هایی چون "اسلحه مرگبار" ،"گروه ضربت"، " call of duty"  و " بازگشت به قلعه ی ولفن اشتاین" از این قبیل هستند.برچسب ها: بازیهای_رایانه ای و تخریب_اعتقادی، نقد بازی،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg