تبلیغات
پایگاه 14 شهدا
جوانان انقلابی ، افسران ولایی - رئیس سازمان سیا،کورش بزرگ و ژئوپولیتیک ایران
رئیس سازمان سیا،کورش بزرگ و ژئوپولیتیک ایران
ارسال در تاریخ سه شنبه 9 آبان 1396 توسط بسیج اسلام
افشای محتوای ایمیلهای «جان برنان» رئیس سازمان «سیا» اهمیت بسیار زیادی داشت که مانند سایر مسائل مهم و حیاتی مورد توجه مدیای بیمار و جامعه روزنامه نگاری نحیف یا وابسته قرار نگرفت.

برنان در یکی از ایمیل هایش به اوباما  در بین سالهای 2007 تا 2009 با موضوع «شطرنج ایران» می نویسد:

«بر این اساس، سابقه امپراتوری گسترده ایران در زمان کوروش کبیر، ذهنیت نفوذ در گستره وسیعی از سرزمین های خارجی را در میان ایرانی ها به وجود آورده و همچنین وجود عناصر هویتی شیعی، سبب شده رهبران این کشور خود را به عنوان محافظان عقاید شیعه در مقابل اعراب سنی و دیگر معارضان قلمداد کنند».

وی در اینجا قصد دارد به زعم خود (درست یا غلط در عمل مهم نیست) ریشه های تاریخی و روان شناختی رفتار ایران را بشکافد و ریشه «تهدید» را مشخص می کند.

وقتی راس سیا به چنین ارزیابی می رسد جای تعجب نیست که در همین سالها، هجمه های رسانه ای و سیاسی معارض با آنچه که تهدید «پنداشته می شود» صورت می گیرد.

نگاهی به خروجی رسانه های مرتبط با دولت امریکا از جمله توانا، تقاطع، صدا امریکا، بی بی سی فارسی و همین طور فعالان و سازمان های سیاسی اپوزیسیون نشان می دهد که تلاش برای تقویت یک گفتار بر خلاف همین «تهدید» کوششی جدی و برنامه ریزی شده است.

کاری که این طیف باید انجام دهند از بین بردن و تلاشیِ همان انگیزه های تاریخی تهدیدساز است.  حمله به هویت ملی، تمامیت ارضی، حمله به هویت و شخصیت ایرانی تا مغز استخوان تا جایی که نژاد و روحی ملی شان را به تمسخر بگیرند بخشی از این پروژه است... از طرف دیگر سیا باید به صورت موازی دیگر نیروهای داخلی تجزیه گر را به نحوی در این پروسه درگیر نمایند که بلوکی گسترده شامل تروریست ها، لیبرال ها، حقوق بشری ها، وهابی ها، اقلیت های مذهبی، تجزیه طلب ها و... از درون و بیرون بقای کشور را به چالش بکشد.
صد البته بخشی از این کار عمومی کردن همین «تلقی » است تا جایی که به نیروهای پایین دستی و کف خیابانی هم تسری پیدا کند.

فلذا وقتی دیدید که کسی نوشته است «ملت آریایی- شیعی» یا اندر «نژادپرستی» این ملت بیچاره که در طول تاریخ درش به روی همه باز بوده است درفشانی کرده، فکر نکنید که نویسنده هالو یا بی سواد یا روشنفکر است. این جوسازی ها از سوی برادر بزرگتر (سیا) به بدنه تزریق و ماشاالله به خوبی از طرف پیمانکارها پیاده می شود.

این یک تلنگر برای ما هم است. آنچه از سوی دشمنان ما تهدید تلقی میشود،چرا از سوی ما فرصت به شمار نمی رود؟
برچسب ها: پروژه آنفلانزای نیویورکی،
صفحه اول آرشیو مطالب پست الكترونیك
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به جوانان انقلابی افسران ولایی می باشد.
_blank/div div class=mainbg